Galea Sangria Red uit Barcelona
Artikelnummer: BOM - RED / 12 / 6 Zie totale AssortimentIs een biologische rode wijn sangria. Gemaakt in Barcelona, het hart van de Middellandse Zeekust, en vervaardigd met de beste biologische druiven van Tempranillo, Merlot & Syrah en geselecteerde biologische aroma's zoals sinaasappel en cassis. Een uniek recept voor rode sangria, uitsluitend gemaakt met natuurlijke ingrediënten.
De kwaliteit van de biologische druiven die we zorgvuldig selecteren, brengt u alle smaken van de Middellandse Zeekust, de zon, de wind en de zee. GALEA bevat slechts 7% alcohol en heeft minder suiker en calorieën dan een recept voor rode sangria dat thuis of door een mixoloog wordt gemaakt, maar we behouden alle ambachtelijke smaak! De “frizzante” toets, zeer goed geïntegreerd, geeft een bijzondere frisheid en afdronk aan het gehemelte. Heerlijk!
Geniet ervan met goede vrienden, bij zonsondergang, op een feestje of op je favoriete strand. Verspreid liefde, zoals wij deden toen we het creëerden. Serveer met veel ijs en je favoriete fruit om te genieten van de beste rode wijn sangria. Salud!
- Biologisch
- Volledig natuurlijk
- 7% alcohol
- Minder suiker dan gemiddeld op de markt
- Glutenvrij
| Vragen? Bel ons op 040-2425485 of Mail ons: | bestellingen@DeSmaakBeleving.nl |
|---|---|
| Inhoud | 750 ml |
