Pakket samenstellen in onze winkel/showroom

Online ziet u maar een klein stukje van wat wij te bieden hebben. In onze winkel van ruim 300 m² in Eindhoven-Meerhoven valt nog veel meer te ontdekken: duizenden delicatessen uit de hele wereld, een eigen slijterij en volop inspiratie voor elk cadeau.

Zelf uw pakket samenstellen

Wilt u een cadeaupakket maken voor de feestdagen, een verjaardag, een jubileum of gewoon om iemand te verrassen? Kom langs in onze winkel en stel samen met ons uw eigen pakket samen. U kiest zelf de lekkernijen, wij helpen met advies en maken er een prachtig pakket van, in een mooie mand, kist of doos.

Grote pakketten of grotere aantallen? Maak een afspraak

Wilt u meerdere pakketten laten maken, bijvoorbeeld als kerstpakket voor uw personeel of als relatiegeschenk voor uw klanten? Maak dan een afspraak in onze showroom. Dan nemen wij rustig de tijd voor u, laten we voorbeelden zien en stellen we samen een pakket samen dat precies past bij uw wensen en budget.

Bel ons op 040-2425485 of stuur een appje naar 06-29372844 (alleen voor appen). U kunt ons ook mailen via info@desmaakbeleving.nl.

💬 Afspraak maken via WhatsApp ›

📞 Bel ons: 040-2425485 ›

📍 Route & openingstijden ›

De SmaakBeleving, leuk om te geven, maar nog leuker om te krijgen. Smaken die je raken!

© 2014 - 2026 De SmaakBeleving | sitemap | rss | bestelling herroepen