
- New English Tea Alice in Wonderland in Blik
New English Tea Mini Tea Art Déco in blik.
Heerlijke thee in een leuk (cadeau)blikje.€ 11,95 - New English Tea Breakfast Tea Zanglijster in Blik
New English Tea Mini Tea Art Déco in blik.
Heerlijke thee in een leuk (cadeau)blikje.€ 11,95 - New English Tea Afternoon Tea Tuin Gereedschap in Blik
New English Tea Mini Tea Art Déco in blik.
Heerlijke thee in een leuk (cadeau)blikje.€ 11,95 - New English Tea Mini Party 3 x 25 gram in Blik
New English Tea Mini Tea Art Déco 3 x 25 gram in blik.
Heerlijke thee in een leuk (cadeau)blikje.€ 10,95 - Escapism Tin Vanilla Fudge Blik
13 x 13 x x 5.4 cm
Mooi cadeau bewaarblik gevuld met Engelse fudge.€ 11,95 - 2 REUZE Meringues - Caramel Zeezout + Pistache (per stuk hoogte 17 cm en breed 10 cm)
Heerlijke meringues. De verloren kunst van traditionele meringues treft je hier terug. Langzaam gedroogd gedurende meer dan zes uur, dit in een traditionele oven, krijgt ons product zijn unieke smaak en textuur.
Ze zijn heerlijk…€ 7,95 - 2 REUZE Meringues - Caramel Zeezout + Pistache (per stuk hoogte 17 cm en breed 10 cm)
Heerlijke meringues. De verloren kunst van traditionele meringues treft je hier terug. Langzaam gedroogd gedurende meer dan zes uur, dit in een traditionele oven, krijgt ons product zijn unieke smaak en textuur.
Ze zijn heerlijk…€ 7,95 - 2 REUZE Meringues - Caramel Zeezout + Amandel Chocolade (per stuk hoogte 17 cm en breed 10 cm)
Heerlijke meringues. De verloren kunst van traditionele meringues treft je hier terug. Langzaam gedroogd gedurende meer dan zes uur, dit in een traditionele oven, krijgt ons product zijn unieke smaak en textuur.
Ze zijn heerlijk…€ 7,95 - Verse Kaas / Boeren Pondje Naturel: I Love You! Kaas (lang houdbaar)
Een heerlijk romig boerenkaasje. Leuk op tafel bij de borrelplank, leuk om in pakketjes te verpakken en ook ideaal om naar het buitenland te verzenden mocht u daar bekenden hebben wonen.
Lang Houdbaar en leuk in een cadeau…€ 11,95 - Verse Kaas / Boeren Pondje Truffel Kaas (lang houdbaar)
Een heerlijk romig boerenkaasje. Leuk op tafel bij de borrelplank, leuk om in pakketjes te verpakken en ook ideaal om naar het buitenland te verzenden mocht u daar bekenden hebben wonen.
Lang Houdbaar en leuk in een cadeau…€ 13,95 - Verse Kaas / Boeren Pondje Zwarte Knoflook (lang houdbaar)
Een heerlijk romig boerenkaasje. Leuk op tafel bij de borrelplank, leuk om in pakketjes te verpakken en ook ideaal om naar het buitenland te verzenden mocht u daar bekenden hebben wonen.
Lang Houdbaar en leuk in een cadeau…€ 10,95 - Verse Kaas / Boeren Pondje Bierkaasje (lang houdbaar)
Een heerlijk romig boerenkaasje. Leuk op tafel bij de borrelplank, leuk om in pakketjes te verpakken en ook ideaal om naar het buitenland te verzenden mocht u daar bekenden hebben wonen.
We hebben diverse smaken. Gewicht rond de…€ 11,95 - Belazu Flavour Hacks Caramelised Onion
Voeg de zoete rijkdom van gekarameliseerde uien toe zonder gedoe met Belazu.
Het is een perfect ingrediënt om als basis te gebruiken om elk gerecht te verbeteren, waarbij één eetlepel gelijk staat aan één middelgrote…€ 6,99 - Belazu Flavour Hacks Roasted Garlic (Knoflook)
Voeg gemakkelijk de intense aromatische smaak van geroosterde knoflook toe aan je gerechten met Belazu.
€ 6,99 - Quillo Chips Flower of Salt (KLEIN) 45 gram
Kwaliteit, traditie, kunst en passie zijn de ingrediënten van deze aardappelchips, welke, samen met de beste natuurlijke ingrediënten, resulteren in extra knapperige gebakken chips met een onweerstaanbare smaak.
Papas fritas…€ 1,79 - Fattoria Italia Dado Classico Bouillonblokjes met Vlees (zonder gluten en minder zout)
Bouillonblokjes met Vlees (zonder glutamine en minder zout)
€ 1,99 - Fattoria Italia Dado Pollo Bouillonblokjes met Kip (zonder gluten en minder zout)
Bouillonblokjes met Kip (zonder glutamine en minder zout)
€ 1,99 - Fattoria Italia Dado Veg. Bouillonblokjes met Groenten (zonder gluten en minder zout) (Ook Vegan Geschikt)
Bouillonblokjes met groenten (zonder glutamine en minder zout)
€ 1,99 - Granoro Farina o Pizza Deeg - Voor Italiaanse Pizza
Zacht tarwebloeml “0” voor Pizza wordt verkregen door een mengsel van de beste zachte granen te malen en te zeven.
Door het hoge eiwit en gluten gehalte zorgt dit voor een elastischer en consistenter deeg voor brood en pizza.€ 3,25 - Wijn Sgarzi Luigi Il Piatto TONNO Pinot Grigio delle Venezie DOC (Italië)
Hoe gaaf ook in een cadeau pakket, een lekkere Italiaanse wijn met een eigen VIS etiket ;-) Lekker bij een heerlijke pasta met tonijn of andere zeevruchten!
Sgarzi Luigi Il Platto Pinot Grigio delle Venezie DOC is verkregen uit…€ 9,75 - Wijn Sgarzi Luigi Il Piatto PASTA Pinot Grigio delle Venezie DOC Blush (Italië)
Hoe gaaf ook in een cadeau pakket, een lekkere Italiaanse wijn met een eigen PASTA etiket ;-)
Sgarzi Luigi Il Platto Pinot Grigio delle Venezie DOC Blush is verkregen uit de Pinot Grigio druiven, geteeld in de noordoostelijke…€ 9,75 - Sgarzi Luig cocktaii Italian Spritz 750 ml
Deze spritz cocktail is van Sgarzi Luigi.
Naar het idee van de traditionele Veneto Spritz, is deze sprankelde cocktail gemaakt van witte wijn waaraan natuurlijke aroma’s zijn toegevoegd.
Deze licht oranje heerlijke, bruisende…€ 8,99 - Wijn Sgarzi Luigi Il Piatto PIZZA Negroamaro Puglia IGT (Italië)
Hoe gaaf ook in een cadeau pakket, een lekkere Italiaanse wijn met een eigen PIZZA etiket ;-)
Sgarzi Luigi Il Platto Negroamaro Puglia IGT is een inheemse wijn die wordt verbouwd in Apulië.
Na de oogst worden de druiven…€ 9,75 - Hein Willemsen Mosterd Dille Saus LITER Fles (Hofstee)
Hein Willemsen mosterd dillesaus, al jarenlang een begrip. Een echte smaakbeleving. Vervaardigd
met verse ingrediënten zonder toevoegingen van kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen.
Deze veelzijdige saus kan gebruikt…€ 13,95 - Hein Willemsen Samba Dipper (Hofstee)
Een heerlijke aromatische saus die uitstekend combineert bij een barbecue, borrelplank, een hartige
snack en ook als brooddip of smaakmaker met hartig broodbeleg. Heerlijk bij varkensvlees zoals
worsten, schnitzels, of…€ 3,75 - Hein Willemsen Aceto Honing Dipper (Lekker bij oude Kaas) (Hofstee)
Deze aceto honing is een perfecte combinatie met kaas. Licht stroperig en heerlijk zoet, met een fris
fruitige ronde smaak. Ook goed te combineren in een salade als dressing of gebruik het om vlees met
af te lakken na het…€ 3,75 - Hein Willemsen Mosterd Dipper (Hofstee)
Een heerlijke mosterd mayonaise. Vol romig met een verfijnde mosterdsmaak. Deze saus combineert
uitstekend bij een barbecue, borrelplank, een hartige snack en ook als brooddip of smaakmaker met
hartig broodbeleg. Perfect voor…€ 3,75 - Hein Willemsen Knoflook Mosterd (Hofstee)
Een heerlijke grove mosterd met een subtiele knoflooksmaak. Deze mosterd is heerlijk voor bij een
kaasplank maar ook op brood of bij vlees.€ 3,75 - Hein Willemsen Kerrie Dipper (Hofstee)
Volromig en karaktervolle exotische kerriesmaak. Een heerlijke aromatische saus die uitstekend
combineert bij een barbecue, borrelplank, een hartige snack en ook als brooddip of smaakmaker met
hartig broodbeleg. Heerlijk bij…€ 3,75 - Hein Willemsen Honing Mosterd (Hofstee)
Deze heerlijke honing mosterd is een grove mosterd met honing. Zacht van smaak, combineert goed
met kaas. Deze mosterd geeft gerechten een heerlijke smaak.€ 3,75 - Hein Willemsen Oriental Dipper (Hofstee)
Deze Oriental dipper is een echte gangmaker bij een barbecue, borrelplank, een hartige snack en ook
als brooddip of smaakmaker met hartig broodbeleg. Heerlijk aromatisch, vol van smaak en kruidig. De
saus combineert heel goed…€ 3,75 - Hein Willemsen Mosterd Naturel (Hofstee)
Deze heerlijke grove mosterd is vol van smaak, licht pittig, romig en fris. Deze mosterd is een perfecte
combinatie bij kaas, borrelplank en barbecue. Het is geschikt voor een verschillende
smaakcombinaties. Maak bijvoorbeeld uw…€ 3,75 - Pineut Lemon Poppy Cake
Maak in een handomdraai een mooie cake met deze Lemon poppyseed cakemix.
Deze maanzaad citroen cake zit een in glazen fles waardoor de cakemix een mooi cadeau is.Product is ook vegan.€ 10,95 - Pineut Flower Power Cake
De Flower Power cake heeft een topping van goudsbloem, rozenblaadjes en korenbloem. Dit maakt hem bijna te mooi om op te eten.
€ 10,95 - Pineut Italian Amaretti Cake
Deze cake is de smaak van Bella Italia.
Deze cake heeft een crunchy korst en smaakt naar een Italiaanse amaretti cake.Product is ook vegan.€ 10,95 - (8 stuks!) Coni Gelato Ripieni Di Crema Estivo (Zomerkoekjes in Ijshoornvormpje)
In een doosje zitten 8 stuks!
Deze cornetti zijn echte zomerkoekjes! In de vorm van een ijshoorntje, wat helemaal past bij de tijd van het jaar.
De ijshoorntjes zijn ieder gevuld met een rijke, zachte crème. De crèmes hebben…€ 8,99 - Searoop Siroop BIO Magnolia - Jeneverbes - Gember
Deze fles is goed voor maar liefst 50 glazen Searoop.
Dit is misschien wel de meest bijzondere smaak van het stel gemaakt op basis van de Magnolia; dit geeft samen met de gember een verrassende bloemige smaak. De jeneverbes zorgt…€ 8,99 - Searoop Siroop BIO Zomerfruit
Deze fles is goed voor maar liefst 50 glazen Searoop.
Wil je iets verfrissends drinken deze zomer? Dan moet je de Searoop Zomerfruit proberen! Deze siroop combineert de smaken van aardbei, framboos en kersensteeltjes. Het is een…€ 8,99 - Searoop Siroop BIO Ice Tea - Citroenblad - Munt
Deze fles is goed voor maar liefst 50 glazen Searoop.
Deze Ijsthee is hoog op smaak en is een goede dorstlesser gecombineerd met plat water. Je proeft niet dat er maar weinig suiker in zit. De IJsthee searoop is een heerlijke…€ 8,99 - Wildiers Kweeperen Jam
Gelei kweeperen 50 %
Gelei is gemaakt van het sap van de vruchten, zonder stukjes dus.€ 5,99 - Wildiers Reine Claude Pruimen Confiture
Pruimen (Reine Claude) fruitbeleg 50 % fruit.
Met appeldiksap. Zonder toegevoegde kunstmatige suikers.
Bevat enkel vruchteigen suikersFrisse, licht zure smaak!€ 5,99 - Wildiers Witloof Confiture
Ambachtelijk witloof konfijt 285 g met 50% witloof.
Gemaakt met volle grond witloof.
Onder andere heerlijk bij paté, foie gras.€ 5,99 - Wildiers Uien Konfijt
Uien konfijt 285 g met 66 % uien
Onder andere heerlijk bij paté, foie gras.€ 5,99 - Wijn Rood Sgarzi Luigi Sangiovese Puglia Letizia 750 m.l (Italië)
Deze wijn is van Sgarzi Luigi. De Sangiovese Puglia Letizia is gemaakt van Sangiovese druiven uit Puglia.
De wijn is robijnrood van kleur en heeft aangename smaak met zoete kersentoetsen. Makkelijk drinkbaar, goede zuurgraad en…€ 7,99 - Wijn Rood Sgarzi Luigi Sangiovese Puglia Letizia 750 m.l (Italië)
Deze wijn is van Sgarzi Luigi. De Sangiovese Puglia Letizia is gemaakt van Sangiovese druiven uit Puglia.
De wijn is robijnrood van kleur en heeft aangename smaak met zoete kersentoetsen. Makkelijk drinkbaar, goede zuurgraad en…€ 7,99 - Pineut - Dutch Limoncello Cocktail
Limoncello; Italië in een fles, met een eigen twist van Pineut! Je hoeft zelf alleen nog maar 425 ml. wodka toe te voegen, en je heerlijke zelfgemaakte Limoncello is klaar om van te genieten!
€ 9,95 - Pelagonia Mezze HOT Aivar Spicy Red Pepper.
Heerlijke mezze van hete rode peper uit Macedonië.
Combineert heerlijk met kaas, platbrood en sandwiches, zeer smakelijk op een toastje, als dipsaus of bij de bereiding van oneindig veel koude- en warme gerechten!€ 6,50 - Cartwright & Butler Kersen - Amandel Koekjes
Een handvol geglaceerde kersen, een royale portie gemalen amandelen, deze boterachtige koekjes zijn absoluut heerlijk, vooral met een heerlijk kopje thee. Koffie mag natuurlijk ook.
€ 14,95 - Sal de Ibiza Granito Zeezout Naturel GROOT 250 gram
SAL de IBIZA produceert een lijn van prachtige zout producten, allemaal gemaakt van 100% zeezout van de hoogst mogelijke kwaliteit. SAL de IBIZA wordt uitsluitend met de hand geoogst in het natuurgebied "Parc Natural de ses…
€ 8,95 - You Make me Smile! Melk Hazelnoot Chocolade Blister
You Make me Smile! Melk Hazelnoot Chocolade Blister met 10 stuks erin.
Stap in de wereld van luxe met onze Cremosi Latte Nocciola en prachtig verpakt in een opvallende gouden verpakking.
Deze premium torrone combineert de zachte…€ 3,99 - Thank You! Pure Chocolade met Nougat
Thank You! Pure Chocolade met Nougat blister met 10 stuks erin
Ontdek de luxueuze smaak van onze nieuwste toevoeging, de Cremosi Fondente Torrone, verpakt in een stijlvolle zilveren verpakking.
Deze rijke en romige torrone…€ 3,99 - Be Happy Melk Chocolade met Karamel
Be Happy melkchocolade karamel blister met 10 stuks erin
De Cremosi Latte Caramello. Verpakt in een elegante bronzen verpakking, is deze torrone een ware traktatie voor elke liefhebber van fijne zoetigheden.
Combinatie van…€ 3,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Speciaal voor Jou Thee!
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Vriendinnen Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Veel Warmte in de Nieuwe Woning Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Van Harte Gefeliciteerd!.
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Tijd voor Pensioen Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Thee voor in de Nieuwe Woning!
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Sarah, Pas op de Helft! Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Love You Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Liefste Mama Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Jij verdient een Opkikkertje
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Geboorte Thee
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - Blueberry Hill Groene Thee: Blij voor Jou!
Groene thee met, zoals de naam al zegt, de smaak van blauwe bessen.
Met leuke tekst voor bijvoorbeeld in een cadeau pakketje!€ 4,99 - *Siroop Riéme Orange / Sinaasappel
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Sinaasappel.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - *Siroop Riéme Grenadine
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Grenadine.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - *Siroop Riéme Framboos
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Framboos.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - *Siroop Riéme Aardbei
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Aardbei.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - *Siroop Riéme Citroen
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Citroen.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - *Siroop Riéme Cassis
Een heerlijke siroop uit Frankrijk van traditioneel recept uit 1921.
In de smaak Cassis.
Deze fles bevat maar liefst 1 liter siroop en de dosering is 1 op 6.Lekker veel glaasjes dus!€ 10,99 - Percé di Credo Napoletana Pastasaus Kappertjes en Witte Wijn No 15
Traditionele kant-en-klare Italiaanse huisgemaakte pastasaus met Tomatensaus met kappertjes, witte wijn en oregano. van Perchè Ci Credo!
€ 5,75 - Percé di Credo pastasaus Zwarte Peper en Pecorino Kaas No 8
Traditionele kant-en-klare Italiaanse huisgemaakte pastasaus met Zwarte peper en schapenkaas van Perchè Ci Credo!
€ 5,75
Hier ziet u de meeste van onze nieuwe aanwinsten van de laatste maanden.