RECEPT: Salade: Caprese met Burrata en Colavita Basilolio
Zie totale AssortimentRomige burrata, rijpe tomaten in alle kleuren en een royale scheut Colavita Olijfolie Basilolio: meer heb je niet nodig voor een zomerse caprese. De basilicumolie gaat er rauw overheen, zodat je de frisse kruidensmaak volop proeft.
Ingrediënten (2 personen):
3 eetlepels Colavita Olijfolie Basilolio
2 bolletjes burrata (à ca. 125 g)
350 g gemengde tomaten (trostomaten en cherrytomaten in verschillende kleuren)
1 handje verse basilicumblaadjes
1 theelepel balsamicoazijn (naar wens)
grof zeezout en versgemalen zwarte peper
geroosterd ciabatta, om erbij te serveren
Bereiding:
Haal de burrata 20 minuten voor het serveren uit de koelkast, zodat hij op temperatuur komt en op zijn romigst is.
Snijd de grote tomaten in plakken en halveer de cherrytomaten. Verdeel ze over twee borden en bestrooi met zeezout.
Laat de burrata uitlekken, leg op elk bord een bol in het midden en scheur hem voorzichtig een beetje open.
Sprenkel de Basilolio over de tomaten en burrata, druppel er naar wens wat balsamico over en maak af met basilicumblaadjes en versgemalen peper. Serveer met geroosterd ciabatta.
Tip van De SmaakBeleving: veeg je bord leeg met het ciabatta; het mengsel van tomatensap, room van de burrata en basilicumolie is het lekkerste deel.
Bestel het product voor dit recept direct in onze webshop: Colavita Olijfolie Basilolio
Eet Smakelijk!
