RECEPT: Voorgerecht: La Perle des Dieux Sardines met Gezouten Boter en Radijs
Zie totale AssortimentSoms is puur het lekkerst: premium sardines op geroosterd zuurdesem met dik gezouten boter en knapperige radijs, zoals ze het in Bretagne graag eten. Hier draait alles om de smaak van de vis zelf.
Ingrediënten (2 personen):
1 blik La Perle des Dieux Sardines Miss Pearl and the Birth of Ulysses
4 sneetjes zuurdesembrood
40 g gezouten roomboter, op kamertemperatuur
6 radijsjes, in dunne plakjes
1/2 citroen
snufje zeezoutvlokken en versgemalen zwarte peper
enkele takjes kervel of bieslook
Bereiding:
Haal het blik sardines een halfuur van tevoren uit de koelkast of kast zodat de vis op kamertemperatuur is en de smaak het best tot zijn recht komt.
Rooster het zuurdesembrood in een grillpan of broodrooster goudbruin en laat het iets afkoelen.
Besmeer het brood royaal met de gezouten boter en leg de radijsplakjes erop.
Leg de sardines voorzichtig op het brood, sprenkel er een paar druppels olie uit het blik en een kneepje citroensap over en maak af met zoutvlokken, peper en kervel of bieslook.
Tip van De SmaakBeleving: zet het geopende blik gewoon op tafel naast een plankje met brood en boter, dan kan iedereen zelf zijn toast beleggen.
Bestel het product voor dit recept direct in onze webshop: La Perle des Dieux Sardines Miss Pearl and the Birth of Ulysses
Eet Smakelijk!
