*Plantaardige Vegan Zoete Aardappel Chipotle dressing fles 775 ml.

Artikelnummer: GEL - 890605 / 1
Artikel 37 van 39
€ 9,95 (inclusief BTW)
Zie totale Assortiment

Een volle, romige groente dressing op basis van zoete aardappel, met een subtiele rokerige kick van chipotle. Volledig plantaardig, gluten- en lactosevrij. Perfect voor salades, bowls en koude gerechten waarin diepgang gewenst is.

Deze zoete aardappel chipotle groente dressing is ontwikkeld met de chefkok in gedachten. De natuurlijke zoetheid van geroosterde zoete aardappel vormt de basis, aangevuld met de warme, licht rokerige tonen van chipotle.

Het resultaat is een gebalanceerde dressing met diepte, zonder dat de pittigheid overheerst. De dressing is volledig plantaardig en vrij van gluten en lactose, waardoor hij breed inzetbaar is in professionele keukens. Ideaal voor salades, grain bowls, geroosterde groenten of als smaakmaker in koude gerechten.

De praktische, hersluitbare verpakking zorgt voor optimaal gebruiksgemak en behoud van versheid, zodat elke portie de volle smaak van de groenten biedt.

Na openen in koeling maanden houdbaar.

Vragen? Bel ons op 040-2425485 of Mail ons: bestellingen@DeSmaakBeleving.nl
Ingrediënten 37,7% zoete aardappel, raapzaadolie, water, azijn, zout, erwteneiwit, zetmeel, uiensapconcentraat, kruiden en specerijen (0,8% chipotle) (bevat mosterd), conserveermiddel [E202], knoflookpoeder (bevat sulfiet), gerookt water, suiker, zonnebloemolie, antioxidant [E385]
Inhoud 775 ml.
Allergenen Informatie / (Raadpleeg altijd zelf de verpakking) Mosterd en Sulfiet
Voedingswaarde per 100 gram / 100 ml. Energie (kj) 1200.0
Energie (kcal) 290.0
Vet totaal 27.0
Waarvan verzadigd vet 1.9
Koolhydraten totaal 9.9
Waarvan suikers 2.7
Voedingsvezel 1.1
Eiwit totaal 1.1
Zout 1.6
© 2014 - 2026 De SmaakBeleving | sitemap | rss