Wajos Café de Paris Dipper

Artikelnummer: V - 5420 / 12
Artikel 8 van 30
€ 6,50 (inclusief BTW)
Zie totale Assortiment

Deze dipper kan bijvoorbeeld aangemaakt worden met crème fraiche, om dan te serveren bij grillgerechten, vis, kaas of aardappelgerechten. Ook kunnen deze kruiden gebruikt worden als basis voor sauzen. Of maak uw eigen kruidenboter, door de dip te mixen met boter.

Het is absoluut niet waar dat het Café de Paris uit Frankrijk komt. Oorspronkelijk afkomstig uit Zwitserland en nog steeds in de originele vorm verkrijgbaar als kruidenboter.

Of u hem nu serveert als dip, op een tarte flambée of in roomsauzen: de dip van Café de Paris is met zijn combinatie van knoflook, geselecteerde specerijen en fijne kruiden zoals dragon onze ster voor Franse genietmomenten. Een bijzonder hoogtepunt is de zelfgemaakte Café de Paris kruidenboter.

Vragen? Bel ons op 040-2425485 of Mail ons: bestellingen@DeSmaakBeleving.nl
Ingrediënten 22,7% knoflook, uien, lactose, selderij, zout, 4,8% peterselie, 4,2% dragon, 4,2% kurkuma, natuurlijke aroma's, peper, specerijen, salie, 1,4% tijm, 1,4% oregano, zuurteregelaar: citroenzuur, koriander, koolzaadolie, chili, paprika, 1% rozemarijn, kruiden, dextrose, zonnebloemolie
Inhoud 95 gram
Voedingswaarde Voedingswaarden:
Informatie per 100 g
Energie:
1398 kJ / 334 kcal
Vet:
4,1 gram
hiervan: verzadigde vetzuren:
0,8 gram
Koolhydraten:
56g
waarvan suiker:
41g
Eiwit:
11g
Zout:
5,8 gram
© 2014 - 2025 De SmaakBeleving | sitemap | rss

Wij verkopen ook alcohol in onze webshop. Als u producten met alcohol wilt bestellen, geeft u bij deze aan dat u 18 jaar bent.