Champagne Veuve Clicquot Demi Sec (Bubbel)

Artikelnummer: MON - 799011 / 6
Artikel 331 van 425
€ 54,95 (inclusief BTW)
Zie totale Assortiment

Deze luxe Champagne van Veuve Clicquot wordt geleverd in een stijlvolle design geschenkverpakking en staat bekend om zijn zachte, zoete stijl. In de smaak proef je rijp, snoepachtig fruit met tonen van bessen en winegums, aangevuld met subtiele accenten van vers geroosterd brood.

De Demi-Sec is een rijke Champagne met een dosage van 45 gram suiker per liter. Net als de andere Champagnes van Veuve Clicquot is ook deze cuvée grotendeels gebaseerd op pinot noir, wat zorgt voor diepte en volheid in de smaak. De balans tussen zoetheid en frisheid maakt deze Champagne bijzonder toegankelijk.

Deze stijl verwijst naar de 19e-eeuwse voorkeur voor zoetere Champagnes. Dankzij zijn zachte karakter is de Demi-Sec uitstekend te combineren met desserts zoals taart en gebak, maar ook met fruitige nagerechten.

 

Land van herkomst: Frankrijk

Smaak: zoet, perfecte balans

Druiven: Pinot noir, pinot meunier, chardonnay

Gerechten: Dessert

 

Vragen? Bel ons op 040-2425485 of Mail ons: bestellingen@DeSmaakBeleving.nl
Land van Herkomst Frankrijk
Soort Sprankelend (Bubbels)
Onder andere lekker bij: Uw Dessert
© 2014 - 2026 De SmaakBeleving | sitemap | rss